שיעורים קבוצתיים​

צרוד/ה? מתקשה לדבר לאורך זמן? חולם/ת לשיר?​

נפטרים מהצרידות ומצליחים לשיר ולדבר לאורך זמן ובלי מאמץ,
תוך 10 שיעורים קבוצתיים על פי סוד הקול היהודי, מאת משה בערק.

אני מעביר שיעורים קבוצתיים בישיבת מיר כבר למעלה מעשר שנים. לימדתי בהצלחה למעלה מ-600 בחורים ואברכים כיצד להשתמש בקול שלהם בצורה נכונה, כשהם לומדים יום שלם בישיבה ענקית כמו מיר, ללא כל מאמץ או עייפות קולית.

קיבלתי תגובות על רמת שירה וההשתוללות שלהם שעלתה והתקדמה לרמה של צליל מקצועי הרבה יותר, שבו הם זכו לטווח ווקאלי גדול יותר, יותר כוח בקול שלהם וכן זריזות ווקאלית.

 

לא רק שהעלות היא חצי מחיר משיעור פרטי, אלא ה’ גם בירך אותי ביכולת להבחין ולשמוע כל אדם בנפרד (אם בקבוצה קטנה של 6 או קבוצה גדולה יותר של 12), למרות התרגול הקבוצתי.

אז בין אם אתה ספרדי, אשכנזי, חסידי או ליטאי, ובאת בגלל בעיות צרידות או רק כדי לשפר את השירה שלך, ביכולתי להגיע לכל אדם בנפרד, למרות שהוא חלק מקבוצה.

בשיעורים הקבוצתיים, במהלך עשרה שיעורים בלבד, תלמדו בין היתר:

  • הרגלי חיים שישנו לטובה את קולכם.
  • מהם ארבע השי”נים שהן מפתח לניקוי הקול ולשימוש נכון בו.
  • איך מאמנים את הקול בעזרת תרגול מוזיקלי פשוט) בניגוד למה שרוב קלינאי התקשורת בישראל עושים…)
  • במה תורמת המוזיקה לפיתוח הקול ואיך היא מרחיבה את האפשרויות הקוליות שלכם.
  • איך לחזור ליכולות הקוליות שהיו לכם כשהייתם צעירים…

את כל זה, ועוד הרבה יותר, אני, משה בערק, מלמד בעזרת חוש הומור מפותח וקסם אישי רב, תוך שיתוף נדיב בידע הרב שצברתי במשך עשרות שנים של שירה ברמה גבוהה ועל הבמות המובילות בעולם…

אם אתם:

(למרות היותי אשכנזי, אני מכיר את כל המאקמים של הנוסח הירושלמי והמרוקאי. כמו כן שרתי עם ד”ר אבי אמזלג ועם אמיל זריהן עם התזמורת האנדלוסית).

באמצעות שיטת ההוראה שלי עזרתי לאלפי תלמידים לפתור את הצרידות שלהם, כמו כן זמרים ברמה בינונית התקדמו והיו לבעלי קול מקצועי…

איך נראה שיעור פיתוח קול טיפוסי?

למדו את ה’עשה’ וה’אל תעשה’ בהרגלי אורח חיים שישפרו באופן דרסטי את הקול שלכם.

למדו את ארבע הש.ש.ש.ש לשיפור ההיגיינה הקולית.

מה שמייחד את המתודולוגיה שלי מכל מרפאות הדיבור ברחבי העולם, הוא שאני משתמש בתרגילים ווקאליים מוזיקליים, המרחיבים את הטווח, מגהצים בעיות ווקאליות ישנות ומחליפים אותן בכישורים ווקאליים חדשים.

את כל זה, ועוד הרבה יותר, אני, משה בערק, מלמד בעזרת חוש הומור מפותח וקסם אישי רב, תוך שיתוף נדיב בידע הרב שצברתי במשך עשרות שנים של שירה ברמה גבוהה ועל הבמות המובילות בעולם…

כמה עולה להצטרף לשיעורים הקבוצתיים שלי?

סדרה טיפוסית של 10 שיעורים פרטיים תעלה לכם 5,000 ש”ח, ובהינתן שיעור פרטי הוא אכן שיעור פרטי. סדרה של 10 שיעורים קבוצתיים (12 משתתפים) תעלה לכם 1/3 מהמחיר (1,600 ש”ח).

בשל הרקורד המוכח של הרצת עשר קבוצות בשבוע בו זמנית, ההצלחה של השיעורים הקבוצתיים היא עצומה. לעתים קרובות בחור ישאל שאלה שלא בהכרח תכננתי ללמד וייקח אותי לכיוון אחר לגמרי, מה שיעשיר את החוויה הכללית.

רווח נוסף, בזמן שאני עסוק בלתקן אותך בנפרד, וברגע המסוים הזה לא הצלחת להפנים לגמרי לאן אני חותר, כשאלמד את אותו תיקון עם אחד אחר בקבוצה, אתה מקבל את הרגע “AHA” ותתחיל להבין מה רציתי ממך.

כתב ויתור: שיעורים קבוצתיים אלו זמינים כרגע רק בישראל אז הקפידו לבדוק לוחות מודעות בישיבה או בכולל שלכם, כדי לא לפספס את החוויה המעשירה הנפלאה הזאת שתלווה אתכם לכל החיים.
כשתירשמו לשיעורים, תקבלו:

  1. דיסק עם כל ההסברים והתרגילים הקוליים.
  2. חוברת הנחיות כיצד להמשיך לפתח ולתחזק את מה שכבר למדתם.

מומלץ להקליט את כל המפגשים כדי שתוכלו לעיין בהם תוך כדי השיעורים ולאחר סיום הקורס.

הזמינו עכשיו את הקורס הקבוצתי של משה בערק​

אם יש לכם שאלות, משה זמין בווטסאפ: 054-6355069​

לחצו על הכפתור לקביעת שיעור היכרות​​.

כן, אני רוצה את הקורס הקבוצתי שלך!

עלות ל10 שיעורים:

  1600₪

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן