שיעורים פרטיים

שיעורים פרטיים מתאימים לכולם… זו באמת הזדמנות מיוחדת ורגע גדול בו אתה בוחר שאתה רוצה לעשות שינוי באיך שהקול שלך נשמע ומתפקד…

אל דאגה בשיעורים הפרטיים אנחנו נלמד הכל על הקול, טכניקות, תרגולים ועוד הרבה שיטות שיעזרו לכם

להתגבר על הקשיים שלכם, בין אם זה דיבור, הרצאה, שירה וכל דבר שמצריך ממכם להוציא פיפס מהפה 

…עכשיו זו ההזדמנות שלכם לעשות שינוי אמיתי בחיים, בואו ותגלו

שיעורים בסקייפ

הזדמנות שלא כדאי לפספס במיוחד בימים אלה

גלו את הכישרון שלכם והמריאו להצלחה מרובה במרחבי הקול גם מרחוק, עכשיו זה הזמן

שיעורים פרונטליים

בואו להיפגש לשיעורים פרונטליים חוויה טובה מובטחת

בואו ללמוד איתי בין אם זה רק יחידים, או שאתם זוגות ואפילו שלשות בוא להתמקצע פנים אל פנים, ללמוד המון וכמובן להינות

?מה זה בכלל פיתוח קול

מוזיקה הנה אחת מנפלאות היצירה של בורא עולם לאדם, משחר האנושות שקלו בני האדם על אומנות זו ובכל תקופה עוצבה והתפתחה מוזיקה באופן שונה ומעניין.
פיתוח הקול מסייע לכל אדם הרוצה להשתמש בגרונו ולשפר את בצועיו הקוליים, בין אם חובב שירה הוא המעוניין לשיר באופן איכותי יותר ובין אם הוא בעל תפילה או זמר המעוניין להתחזן באופן טוב יותר מבלי שקולו יתחרחר או יצטרד לאחר כמה דקות של שירה.
פיתוח קול יכול אף לסייע מאוד לאנשים שהדיבור תופס חלק חשוב בעבודתם כגון מורים ומרצים, שלעתים קרובות חשים בעייפות ובצרידות בקול.
מעטים האנשים הנולדים עם קול ויכולים לשיר ולשחק עם קולם ללא מאמץ וללא נזקים, לכן רוב בני האדם שצריכים להשתמש בקולם מעל לרמת דיבור סטנדרטית צריכים ללמוד פיתוח קול.
תהליך הפקת הקול הן בדיבור והן בשירה מתבצע כך – האוויר נכנס מהפה לריאות ומשם חזרה לקנה. חיכוך האוויר במיתרים הנמצאים בקנה הופך את האוויר לגלי הקול. גלי הקול צריכים להדהד ולהיכנס לתיבת תהודה ואז יוצא הצליל מהפה. על מנת להבין יותר נשווה את גוף האדם לגיטרה נדמיין את מבנה הגיטרה. צוואר הגיטרה עליו נמצאים המיתרים ותיבת תהודה מעץ בצורת הספרה 8. בעת הפריטה על המיתרים נוצרת תזוזה המביאה לכך שגלי הקול שנוצרו נכנסים לתיבת התהודה ומסתובבים בחלל וכתוצאה מכך נשמעים הצלילים. מכיון שגוף האדם בנוי מבשר ודם ולא מעץ, העבודה קשה ומורכבת…

 

?מה עושים בשיעורים

לומדים למקד את הקול בסינוסים ולשחרר את הגרון כדי לאפשר לצליל להדהד בכל החללים בגוף ללא שום תפיסות ומתח, לנשום מהסרעפת ולתת תמיכה מהבטן כדי לתמוך את עמוד האוויר לנסוע אל תיבת התהודה על מנת לשחרר את הצליל באופן חופשי ביותר להשתחרר מהפה. כמה שיותר משתחררים בגוף בתיבת התהודה, משחררים צליל יותר גדול ויפה.